Курс Мотоспорт


Курс Мотоспорт - це 15 годин інтенсивних тренувань для тих, хто хоче підкорити спортбайк. З вами будуть працювати два топ-тренера: Андрій Вашеко і Роман Янчик. Вам видадуть комплект максимального захисту: шкіряний комбінезон, захист спини, спортивні мотоботи, шолом і рукавички. Мета курсу - навчити вас усвідомлено керувати мотоциклом будь якої кубатури і отримувати максимум задоволення від їзди на мотоциклі. 
Курс можна проходити як новачкам, так і мотоциклістам з досвідом.

STAGE 1: тренування на легкому мотоциклі Honda CBR125R. Це спортбайк початкового рівня, який буде прощати дрібні помилки в роботі газом і неточності в управлінні. 

STAGE 2: Після тренувань на легкому мотоциклі Honda CBR125 у вас з'явиться помилкова впевненість в своїй майстерності, але ми переходимо на нещадну Kawasaki Ninja ZX-6R. Ось тут-то і почнуться перші падіння. І добре що етап падінь ви пройдете на закритому тренувальному майданчику, в повному комплекті екіпіровки і на підготовленому мотоциклі з захисними клітинами. Після роботи над помилками Ви будете керувати мотоциклом не тільки за рахунок навичок, а й з повним розумінням всього процесу.

STAGE 3:
 Відточування майстерності і перехід на літровий спортбайк Yamaha R1. Ви вже вмієте усвідомлено застосовувати контрруллювання і працювати зі зміщенням центру ваги, але це все було на закритому майданчику. Далі їдемо на трек Чайка на повноцінному бойовому мотоциклі Yamaha YZF-R1. Перед початком заїзду вивчаємо конфігурацію треку на схемі і підключаємо грілки гуми. Пізніше виставляємо оптимальний тиск в шинах і виїжджаємо в супроводі двох тренерів. У шоломах вбудовані переговорні пристрої, ви будете чути підказки тренера по вибору траєкторії, точок гальмування і т.д. Після кожного заїзду покращуємо час кола. Тривалість тренування на треку 3 години. 


 

Вартість курсу: 15 000грн

Оплата: на першому занятті 1000грн, на другому занятті 7000грн, на сьомому занятті залишок 7000грн

При собі мати: закрите взуття на твердій підошві, джинси, посвідчення особи.

Місце проведення тренувань: Х-Парк (м. Петрівка) - велика закрита майданчик з рівним асфальтом + трек Чайка

Графік індивідуальний з 9:00 до 22:00 за попереднім записом.

Якщо Вас зацікавив цей курс, зв'яжіться з директором мотошколи за номером +38 (093) 180-15-91 Роман

*Якщо ви упустили мотоцикл - вам не виставлять рахунок на ремонт. всі мотоцикли максимально захищені і застраховані.
*Прихованих платежів немає, все вже включено у вартість
*Трек - це дорого? ні, тренуватися на треку не дорожче звичайних покатух по місту. дорого - учавствовать в гонках із-за великих рахунок внесків.
* Тренування на треку набагато безпечніше їзди по місту. 
* Після проходження курсу можна брати мотоцикл в оренду у нас.